Jeremiasz Baranowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Łódź

Jeremiasz Baranowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Jeremiasz Baranowski

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2015 - 06.2018
Uniwersytet Łódzki
Licencjat
filologia romańska
09.2018 - aktualnie
Uniwersytet Łódzki
Magister
filologia romańska
Kursy i szkolenia
06.2018
Wykształcenie pedagogiczne
05.2022
Egzaminator DELF
Doświadczenie
09.2018 - 06.2019
Szkoła Podstawowa nr 166 w Łodzi
08.2019 - aktualnie
Profilingua
10.2020 - aktualnie
Alliance Française
08.2021 - aktualnie
XI Liceum Ogólnokształcące

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Włodzimierz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 października 2017

Pan Jeremiasz w trakcie roku korepetycji naszej córki potrafił przekazać wiedzę w tak przystępny sposób,że na egzaminie gimnazjalnym osiągnęła bardzo dobry wynik. W chwili rozpoczęcia korepetycji wiedza naszej córki była minimalna a w tej chwili jest na poziomie bardzo dobrym. Osobę pana Jeremiasz mogę szczerze polecić przede wszystkim za punktualność, cierpliwość, kompetencję i zawsze przygotowanie do zajęć na 100%.

avatar
Nils
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2017

Jerry and I were working together during my erasmus course in 2016. he was the only tutor who agreed to undertake the challenge of teaching me polish language in english. It was really evolving experience, which helped me to improve both, my english and polish language skills. Btw I'm german. I wish you all the best my man! Dowiedzenia czesc...

avatar
Danuta Olszacka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2017

Z pewnym zaskoczeniem odebrałam sms-a z prośbą o wystawienie opinii po roku od zakończenia współpracy, ale robię to z prawdziwą przyjemnością. Pan Jeremi, przez 3 miesiące prowadził dwoje moich dzieci do matury rozszerzonej z języka angielskiego. Obie córki zdały z bardzo wysoką notą. Watro przy tym dodać, że obie dziewczynki prowadził jednocześnie doliczając za drugą jedynie połowę swojej stawki. Z niedowierzaniem przyglądałam się jak Jeremi bez najmniejszego problemu zapanował nad moimi nastolatkami. Zawsze punktualny, kontaktowy, a przy tym rzeczowy i z nienagannymi manierami tak rzadko spotkanymi dziś u młodych ludzi. Zdecydowanie polecam i pozdrawiam ciepło.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 września 2017

Gotowy do działań ekstremalnych. W krótkim czasie (1 dzień) potrafił przygotować siebie do zajęć i studenta tj. mnie do egzaminu. Egzamin zdany na 5. Chłopak przygotował i wydrukował wszystkie materiały, nie stracił rezerwy kiedy doznałem czasowej blokady poznawczej, zamiast tego cierpliwie i do skutku wbijał do głowy potrzebne informacje, korzystając z różnych metod i podejść. Słowem, jak nie rozumiesz po polsku to wytłumaczę Ci po chińsku, a wszystko to za przystępną cenę. Polecam wszystkim. Rekomenduję z oceną 5/5

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.