Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Sopot (Sopot)
Gdańsk
Gdynia
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Hello, my name is Jenny and I am very happy to help you learn English!

I have experienced teaching as a private tutor and in a classroom setting. I have studied at the international TEFL Academy in Barcelona, ​​Spain and worked in schools in Ha Giang, Vietnam.

I currently work in Gdansk at a Language School and have mutiple private lessons each week. I moved to Sopot, Poland in November and I am trying my best to settle in!

I enjoy working with all ages and levels and I believe the best approach to learning a new language is to learn with confidence, excitement and no stress.

Depending on your level, I like to create conversation using modern material including current events, geography, pop-culture and whatever subjects you are interested in. In this way the student can learn from the world and not just from a textbook.

For my young students I work with song and photography to connect and bring energy to the learning environment.

I also encourage students to reach out who are just looking to practice their current knowledge of the English language with a few small meet-ups. These lessons can be structured over a specific difficulty (verb tenses, pronunciation, vocabulary, etc.) you may have or just conversation over a cup of coffee before the big exam or trip to an English speaking country!

Please let me know if you have any questions!I hope to hear from you:)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
Wtorek
ŚrodaDo uzgodnienia
Czwartek
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
11.2017
TEFL Certified
Doświadczenie
11.2018 - 11.2018
Highland School
I moved to Vietnam to teach English as a private tutor and teacher at the local primary school. I lived and worked for 3 months teaching night school for adults and also worked 15 classes during the weekdays at a school.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Rafał
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
22 listopada 2018

Niestety nie polecam. Pani umowila sie na zajecia w Gdyni. Na drugi dzien stwierdzila, ze za daleko i musialaby zbyt dlugo podrozowac.
Zrozumialem.
Zadzwonila pare dni pozniej, ze jednak moze, gdyz zadzwonila do niej rodzina z mojej okolicy i mialaby jedne zajecia po drugich. Umowilismy sie na zajecia.
Przy okazji ten konkretny termin kosztowal mnie sporo zabiegow i angazowania innych ludzi by sie odbyly.
50 minut przed zajeciami Pani poinformowala mnie ze jednak nie przyjedzie i ze wsumie jednak nie pasuja jej dojazdy. Nie polecam jesli chcecie by dojechala na zajecia (co oferuje). Ponadto uwazam ze podchodzi do sprawy nieprofesjonalnie.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.