Ostatnia aktywność:
22 dni temu
Trzebnica
Wrocław
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka60 - 80 / 60 min

Asia

Opis ogłoszenia

Nauczycielka teorii muzyki (absolwentka kierunków: teoria muzyki i wokalistyka jazzowa akademii muzycznych we Wrocławiu i Katowicach) z wieloletnim doświadczeniem (praca w szkole muzycznej II stopnia) udzieli korepetycji z zakresu kształcenia słuchu, solfeżu (czytania nut głosem), zasad muzyki i harmonii na terenie Trzebnicy i Wrocławia. Oferuje także przygotowanie do egzaminów wstępnych z teorii muzyki do szkoły muzycznej II stopnia. Ponadto istnieje możliwość lekcji śpiewu rozrywkowego (dla osób od piętnastego roku życia, cena do uzgodnienia).

Gwarantowane: indywidualne podejście do ucznia, rzetelność, profesjonalizm, miła atmosfera i odrobina szaleństwa ;) Zapraszam!

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek13:00 - 20:00
Sobota13:00 - 20:00
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.