Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
Online
Warszawa

Ewelina

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,5/57 opinii
Dla użytkownika Ewelina

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 7
avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
8 maja 2021

Moje doswiadczenie z ta nauczycielka sa bardzo kiepskie. Lekcje byly non stop przekladane albo Pani byla w miejscu gdzie wiedziala, ze jej internet nie bedzie dzialal. Kiedy w koncu okazalo sie, ze ma czas w niedziele stwierdzila, ze lekcje od teraz beda o prawie 50% drozsze niz cena, na ktora bylysmy poczatkowo umowione, bo to niedziela (w tygodniu przekladala zajecia, bo nie miala czasu). Ksiazka zostala wprowadzona dopiero po moim nacisku- wczesniej materialy byly publikowane na wirtualnej tablicy, z ktorej nie dalo sie ich zapisac i byly usuwane po 2-3 dniach, wiec zostawalo sie z niczym. Po kilku tygodniach takiej szarpaniny poddalam sie. Francuski to moj kolejny jezyk, wiec mialam okazje miec zajecia z kilkoma nauczycielami - zawsze nauka jezykow to byla wielka przyjemnosc - tym razem wielki zawod.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Pani Ewelina to nauczyciel z powołania. Bardzo zaangażowana i cierpliwa. Swoją pasją do francuskiego zaraziła mojego syna, który dzięki korepetycjom zdał egzamin DELF z bardzo dobrym wynikiem. Moja pięcioletnia córka już nie może się doczekać kiedy zacznie przygodę z francuskim. Jesteśmy bardzo zadowoleni i polecamy w 100 %

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2019

Pani Ewelina zawsze na lekcjach jest zaangażowana, kompetentna, cierpliwa i jednocześnie wymagająca. Syn jest naprawdę bardzo zadowolony. Bardzo polecam.

avatar
BEATA
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2016

Profesjonalne lekcje, miła atmosfera, doskonałe efekty!
Z czystym sumieniem mogę polecić lekcje z jakże sympatyczną Panią Eweliną dzięki której uczenie języka francuskiego stało się dla mnie przyjemnością. A co najważniejsze wymarzone efekty , dzięki którym moja praca stała się łatwiejsza! ;)

avatar
Ula
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2016

Lekcje odbywają się w bardzo przyjemnej atmosferze, z pomocą Pani Eweliny zdałam egzamin Delf bez problemu i zamierzam kontynuować naukę języka francuskiego z Panią Eweliną w następnych latach.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 lipca 2016

Drugiego języka potrzebowałam do pracy. Zdecydowałam się na lekcje z Panią Eweliną i gdybym miała wybrać po raz drugi podjęłabym taką samą decyzję. Z każdą kolejną lekcją z jest coraz lepiej, widzę postępy i co dla mnie najważniejsze - nauka jest dla mnie przyjemnością, bo odbywa się w bardzo przyjaznej atmosferze! Polecam w 100% !

avatar
Jola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 lipca 2016

korepetycje na najwyższym poziomie, moja córka przygotowywała się do egzaminu DELF, dzięki Pani Ewelinie, bez problemu zdała z najlepszym wynikiem w szkole. Polecam w 100 %

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.