Jakub Sobieraj

Ostatnia aktywność:
7 dni temu
 
Online
Gierałtowice
Gliwice
Katowice
Ruda Śląska
Knurów
Sosnowiec

Jakub Sobieraj

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Jakub Sobieraj

O mnie

Jestem doktorantem oraz pracownikiem projektowym w Instytucie Maszyn i Urzdzeń Energetycznych Politechniki Śląskiej. Prywatnie interesuję się sportem, inżynierią, lubię planszówki i gram na gitarze.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 lutego 2019

Pan Jakub bardzo mi pomógł z materiałem do opanowania na egzamin z inżynierii cieplnej, wykazał się ogromną wiedzą i zaangażowaniem. Polecam każdemu kto ma problem z inżynierią cieplną/termodynamiką, bo z pomocą Pana Jakuba egzamin na pewno będzie zdany.

avatar
Szymon
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 lutego 2019

pełna elastyczność co do czasu i formy. Niewiele czasu wystarczyło, żeby nauczył mnie więcej niż 'wykładowca' przez cały semestr. Będę wracał

avatar
Łukasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 stycznia 2019

Pełen profesjonalizm i b.dobra atmosfera na zajęciach. Pan Jakub bardzo dobrze potrafi przekazać swoją wiedzę, szczerze polecam.

avatar
Eryk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2019

Pełen Profesjonalizm i rzeczowość, a do tego świetny sposób przkazywania wiedzy. Pan Jakub rzeczywiście przedstawia wszystko w bardzo prosty i zrozumiały sposób. Gorąco polecam! Do tego bardzo duża elastyczność co do formy i terminu.

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 stycznia 2019

Pan Jakub bardzo pomógł mi przed egzaminem z termodynamiki. Odpowiedzi przez niego udzielony rozwiały wszelkie moje wątpliwości. Pomimo tego, że kontaktowałam się z Panem Jakubem o późnej porze, odpowiedzi uzyskałam niemal natychmiastowo. Gorąco polecam.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.