Patryk Jaśniewski

Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Warszawa

O mnie

Jestem doktorantem Wydziału MIM UW na Matematyce, interesuję się algebrą homologiczną i teorią reprezentacji; w szczególności, mam jestem magistrem z bardzo dobrymi wynikami.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2017 - 07.2019
Uniwersytet Warszawski
Magister
Matematyka
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Doktor
Matematyka
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
10.2014 - aktualnie
I LO Koszalin
Organizacja i prowadzenie corocznych Warsztatów Matematycznych dla osób zainteresowanych matematyką i udziałem w konkursach matematycznych oraz w OM
09.2016 - 10.2016
I LO Koszalin
Prowadzenie zajęć dydaktycznych z klasami o profilu matematycznym, prowadzenie koła zainteresowań,

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.