Jan Gradkowski

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Białołęka)

O mnie

Dzień dobry,

jestem studentem II roku na Wydziale Prawa i Administracji na Uniwersytecie Warszawskim. Oprócz realizowania programu studiów jestem aktywnym członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa ELSA. Przedmiot Wiedza o społeczeństwie jest moją pasją i chciałbym przekazać ją wszystkim moim uczniom.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet Warszawski
Magister
Prawo
Kursy i szkolenia
02.2019
III International Summit on Competition Law
03.2019
IV International Conference on Comparative Law
04.2019
II Mazowieckie Forum Podatkowe
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.