Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Lublin
Kraków

Jarosław

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Jarosław

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 lipca 2019

Dzięki Jarkowi, egzamin z filozofii był dla mnie najprostszym egzaminem w sesji. Posiada ogromną wiedzę i potrafi zachęcić do nauki. Sprawił, że filozofia stała się dla mnie bardziej przyjemniejsza i nie taka straszna do nauczenia jak mi się wcześniej wydawało.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 lutego 2015

Jarek bardzo mi pomógł przygotować się do egzaminu. Dostałam 5. Sympatyczny, rzetelny nauczyciel z dużą wiedzą, jednak wymagający. Polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.