Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Radom

Opis ogłoszenia

Witam! Hallo!
Jestem absolwentką kierunku budownictwa,ktorej ukryta pasja jest jezyk niemiecki! Udziele korepetycji uczniom gimnazjum jak i szkoly sredniej zarowno zaczynajacym przygode z jezykiem niemieckim jak i tym ktorzy maja ochote sie podszkolic! Ukonczylam kurs jezyka niemieckiego w Gasteig Schule w Monachium oraz zdalam rozszerzona mature z wynikiem 90 %. Potrafie pokazac ze dla chcacego nic trudnego, wystarczy tylko systematyczna nauka i dobre checi! Pomoge w przygotowaniu sie do biezacych sprawdzianow oraz kartkowek.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.