Krzysztof Janiszewski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Bielsko-Biała
Częstochowa (Stare Miasto)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Od wielu lat prowadzimy kompleksowe zajęcia z rysunku odręcznego, przygotowującym młodzież do egzaminów na wydziały Architektury i Urbanistyki, Architektury Krajobrazu oraz Wnętrz w całej Polsce, mamy wypracowany autorski program, dzięki któremu nasi uczniowie nie mają żadnych problemów z tematami egzaminacyjnymi. Możemy pochwalić się sporą skutecznością ( 80%-100% osób rocznie dostających się na studia). Egzaminy w różnych miastach równią się od siebie, my znamy specyfikę egzaminów w Krakowie,Warszawie, Gliwicach, Kielcach, Wrocławiu, Opolu, Poznaniu i Łodzi. Tryb nauczania przewidziany jest dla pierwszych, drugich i trzecich klas. Gwarantujemy profesjonalną naukę w bardzo miłej atmosferze. Od października 2014 otwieramy filię w Bielsku- Białej. Zapisy trwają !!!Zapraszamy.

Dostępność

Poniedziałek15:00 - 21:00
Wtorek15:00 - 21:00
Środa15:00 - 21:00
Czwartek15:00 - 21:00
Piątek15:00 - 21:00
Sobota10:00 - 16:00
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Adres zajęć

Krzysztof Janiszewski

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.