Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Poznań (Piątkowo)
Język polski50 / 60 min

Adriana

Opis ogłoszenia

Praca to moja pasja. Jestem wykwalifikowaną polonistką, egzaminatorem maturalnym Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej, od lat oceniam matury pisemne i ustne. Oferuję pomoc w bieżących problemach z nauką, przy pisaniu wypracowań, rozwiązywania testów czytania ze zrozumieniem, analizy i interpretacji tekstów na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Pomogę w przygotowaniu prezentacji maturalnej. Proponuję skuteczną naukę w miłej atmosferze. Lekcje odbywają się u mnie, na Piątkowie. Zapraszam!

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.