Ostatnia aktywność:
2 dni temu
Online
Łódź
Piotrków Trybunalski
Szczecin
Koszalin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język francuski107 - 111 / 60 min

Virginie

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Hello there!

Do you plan on visiting Paris or travelling in France but you’re worried that you don’t know the language? Or perhaps you struggle with French pronunciation, grammar or cannot hold a conversation? If you need any help with French, I’ll be really happy to help you!

My name is Virginie and I’m a native French speaker currently residing in Brazil. I speak French, English, and Portuguese. Teaching is my passion - I have spent more than 5 years teaching French abroad . I can help you with grammar, vocabulary, conversation - anything! To me, speaking is important, so I want you to get comfortable with talking in French but if you want to focus on something else, I will adjust :) I can also help you prepare for language proficiency exams, such as DALF.

As far as my prices are concerned, you can book a 30-minute trial which costs 23 PLN! We can use the first trial lesson to get to know each other and find out what exactly you need help with. As for the standard classes, I charge 107-111 zł for an hour-long lesson.

Please let me know if you have any questions. I hope to see you soon! :)

 

Cześć!

Planujesz zwiedzać Paryż lub podróżować po Francji, ale obawiasz się, że sobie poradzisz, bo nie znasz języka? A może francuska wymowa, gramatyka lub słownictwo sprawiają Ci problemy? Jeśli masz jakiekolwiek problemy z francuskim, pisz do mnie śmiało - z chęcią pomogę!

Nazywam się Virginie i jestem native speakerką francuskiego. Nauczanie jest moją pasją - spędziłam ponad 5 lat ucząc francuskiego zagranicą. Pomogę Ci z g ramatyką, słownictwem, konwersacjami - i nie tylko! Mówienie jest dla mnie ważne, dlatego będziemy dużo rozmawiać, ale jeśli chcesz skupić się na czymś innym, daj znać - dostosuję się :) Mogę także pomóc w przygotowaniach do egzaminów językowych i certyfikatów.

Jeśli chodzi o ceny, to możesz wypróbować 30 minut próbnej lekcji za jedyne 23 zł! Na tej lekcji lepiej poznam Ciebie i Twoje potrzeby, więc będę mogła dostosować plan działania w zależności od tego, z czym potrzebujesz pomocy. Moje ceny wahają się od 107 do 111 zł za godzinną lekcję. Jeśli masz jakieś pytania, zachęcam do kontaktu! Do usłyszenia :)

Dostępność

Poniedziałek11:00 - 16:00
Wtorek11:00 - 14:00
Środa11:00 - 22:00
Czwartek11:00 - 22:00
Piątek19:30 - 22:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2012 - 07.2013
University of Paris
Magister
French as a foreign language
09.2013 - 07.2014
University of Birmingham
Magister
Modern Foreign Languages (French with Spanish)
Kursy i szkolenia
06.2009
Baccalaureat Economique et Social
Doświadczenie
08.2014 - 11.2015
Teacher of French in England
03.2016 - 12.2019
Teacher of French in Brazil
01.2020 - aktualnie
Freelance Teacher of French

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.