Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Online
Kraków
Katowice

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
jan
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 lipca 2015

Przyjemna atmosfera zajęć, dyspozycyjność, zaangażowanie w problemy ucznia. Ogromna wiedza i umiejętnośi w jej przekazywaniu.

avatar
gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 marca 2015

Bardzo dobry korepetytor - świetnie przygotowany, cierpliwy lecz wymagający, skuteczna nauka w bezstresowej atmosferze - gorąco polecam .

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 maja 2014

Bardzo dobre i merytoryczne lekcje! Prowadzący niezwykle zaangażowany w zajęcia, dodatkowo prawdziwy pasjonat informatyki. Potrafi rozwiązać każde zagadnienie, jest cierpliwy i wymagający. Szczerze polecam!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.