Ostatnia aktywność:
25 dni temu
 
Szczecin
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki50 / 60 min

Jakub

Opis ogłoszenia

Przygotowuję do sprawdzianów, testów, pomagam z zadaniami domowymi ale przede wszystkim staram się sprawić, żeby nauka była przyjemnością. Współpracuję zarówno z podręcznikami szkolnymi, jak również opracowuję program autorski.
Ponad dwa lata praktyki korepetytorskiej pozwoliły mi poznać potrzeby uczniów i uczennic. Wiem, jak istotna w nauce języków obcych jest rola zaangażownaego, uprzejmego i elastycznego nauczyciela.

W uczeniu się języków, przede wszystkim trzeba zadać sobie pytanie: po co? Możliwości jest w końcu wiele. Językiem można zachwycać, pośredniczyć w spotkaniach biznesowych, wygrywać procesy sądowe, jak również rozmawiać o pogodzie, ulubionym jedzeniu czy też po prostu poszczycić się znajomością języka obcego w szkole i otrzymać satysfakcjonującą ocenę. Jestem tutaj, żeby pokazać jak wiele można zdziałać z niemieckim, skupiając się na własnych potrzebach językowych i możliwościach.  
Wariantów na podejście do przedmiotu mam nieskończenie wiele. W trakcie zajęć oferuję:
+ Rozmowy! Szalenie przyjemna część zajęć, pozwalająca na wyżycie się językowe.
+ Gry i zabawy. Nieco trudniejsze sposoby nauki, w finiszu jednak bardziej satysfakcjonujące. Mam w zanadrzu arsenał prostych gier planszowych lub karcianych, wymagających użycia języka niemieckiego. Gramy bez rywalizacji, bo to nie o to w tym chodzi. (Na specjalne życzenie, możemy się oczywiście ścigać, ale uprzedzam, że jestem zapalonym graczem.)
+ Materiały dydaktyczne opracowywane specjalnie dla ucznia. Mogą to być zadania testowe, które chętnie wymyślam, jednak moi uczniowie najczęściej wybierają spersonalizowane materiały do nauki w domu. Sprawdzamy czy umiesz, na kolejnych zajęciach, poprzez odpowiedź ustną i dyktanda.
+ Prace pisemne. Zawsze na fajne tematy. Prace pisane bez przyjemności, zostaną natychmiast rozszyfrowane jako wymęczone i odbierane będą jako hańba dla korepetytora.

Wykupienie jednej godziny jest możliwe tylko w przypadku, jeśli zajęcia odbywają się u nauczyciela. Normalnie zachęcam jednak do wzięcia dwóch godzin, żebyśmy mieli czas przerobić materiał solidnie, a na koniec podsumować i powtórzyć wszystko, czego nauczyliśmy się w trakcie zajęć.
Drogie uczennice, drodzy uczniowie, zapraszam do kontaktu!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.