Olga Olędzka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Białystok

Opis ogłoszenia

Jestem z rosyjskojęzycznej części Ukrainy (m. Odessa), po studiach filologicznych ukończonych w Odessie, z doświadczeniem pracy nauczyciela.
Z przyjemnością udzielę korepetycji/konwersacji w j. rosyjskim albo ukraińskim: korepetycje - 35 PLN/ 60 min.; konwersacje - 25 PLN/60 min.

Mam także doświadczenie korepetycji z j. angielskiego, 3 lata pracowałam w tym języku. Cena za korepetycję z angielskiego - 30 PLN/ 60 min.

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Dowolne

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.