Jakub Nawacki

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Gdynia (orłowo)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia35 / 60 min

Jakub Nawacki

Opis ogłoszenia

  • Witam!Jestem studentem 3 roku na Uniwersytecie Morskim na kierunku mechanika i budowa maszyn. Chętnie poprowadzę zajęcia z zakresu matematyki lub chemii na poziomie 7,8 klasy podstawówki. Serdecznie zapraszam na zajęcia!Wszystkie spotkania odbywać będą się w Gdyni Orłowie( jeśli jest taka możliwość mogę dojeżdżać do ucznia), więcej informacji jak dokładny adres, terminy zajęć udzielam telefonicznie. Zapraszam do kontaktu. Do ucznia podchodzę poważnie, zapewniam że przykładam się do pracy i na pewno postaram się aby uczeń miał lepsze wyniki i zrozumiał jak najwięcej z danego materiału.Dodatkowo mogę pomóc w takich przedmiotach jak: angielski i fizyka.Serdecznie zapraszam.

Dostępność

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek18:00 - 20:00
Piątek10:00 - 15:00
Sobota09:00 - 12:00
Niedziela10:00 - 12:00

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.