Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Lublin
Chemia40 - 60 / 60 min

Jakub

Opis ogłoszenia

Udzielę korepetycji z chemii na każdym poziomie edukacji. Dysponuję własnymi materiałami - modelami cząsteczek, podstawowymi odczynnikami, sprzętem chemicznym , dużym zbiorem literatury chemicznej i zadaniami, w tym częściowo własnego autorstwa. Zajęcia z dojazdem do ucznia. Jestem finalistą LXI Olimpiady Chemicznej (zwolnienie z matury ze 100% wynikiem) i laureatem LXII Olimpiady Chemicznej (wstęp na wszystkie uczelnie medyczne w kraju i na ogromną większość innych kierunków), laureatem kilku prestiżowych ogólnopolskich konkursów, organizowanych przez renomowane uczelnie (PW, PŁ, AGH ,UMCS). W gimnazjum zdobyłem tytuł laureata konkursu kuratoryjnego z chemii ze 100% wynikiem na finale i finalisty konkursu z fizyki. Brałem udział w stażach i warsztatach na czołowych placówkach naukowych w kraju (Instytut Chemii Organicznej Polskiej Akademii Nauk, Wydziału Chemii Uniwersytetu Warszawskiego, Centrum Nowych Technologii). Chemia to dla mnie nie przymus, a pasja i przyjemność. Mam doświadczenie w nauczaniu, udzielam korepetycji kilku osobom i prowadzę koło chemiczne na poziomie olimpijskim. Chętnie pomogę w przygotowaniach do Konkursu Kuratoryjnego i Olimpiady Chemicznej, ale też egzaminu gimnazjalnego czy matury lub pomogę z bieżącymi problemami. Moje główne obszary zainteresowań w chemii to termodynamika i kinetyka, chemia supramolekularna, obliczeniowa i synteza totalna.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.