Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Gdynia
Słupsk
Tczew
Rumia
Wejherowo
Piotrków Trybunalski
Pabianice
Tomaszów Mazowiecki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Chemia100 / 60 min

Jakub

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii

Opis ogłoszenia

Jestem studentem VI roku kierunku lekarskiego Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego, udzielam korepetycji z chemii dla uczniów liceum/ technikum( zakres podstawowy i rozszerzony) oraz szkoły podstawowej.

Jeżeli masz trudności w zrozumieniu materiału, chciałbyś nadrobić zaległości, zdać kartówkę/sprawdzian z jak najlepszym wynikiem, czy też po prostu zależy Ci na pogłębianiu dotychczasowej wiedzy, to ogłoszenie jest skierowane właśnie do Ciebie :)

Prowadzę również indywidualne zajęcia z chemii rozszerzonej dla przyszłych maturzystów, które pomogą Ci w napisaniu matury z jak najwyższym wynikiem i dostaniu się na wymarzone studia. Moi byli uczniowie studiują na kierunkach tj. MEDYCYNA, STOMATOLOGIA, FARMACJA, PSYCHOLOGIA i wielu innych..

Zajęcia realizowane są w spokojnej, przyjaznej atmosferze:
online   w każdym miejscu w Polsce i na świecie

Lekcje online to najlepsza forma do nauki chemii!

*Podczas zajęć online korzystam z interaktywnej tablicy, dzięki czemu możemy z łatwością analizować dane zagadnienie, rysować wzory chemiczne, czy też rozwiązywać problematyczne zadanie. Po zakończonym spotkaniu zapisuję naszą pracę i wysyłam do ucznia w "formie notatki z lekcji", dzięki czemu jest możliwość powrotu do omawianych zagadnień i samodzielnego powtórzenia  zrealizowanego tematu. Tablet graficzny nie jest wymagany, wystarczy myszka od komputera.

Zainteresowane osoby zapraszam do kontaktu telefonicznego(jeśli nie mogę odebrać to oddzwonię) lub napisanie SMS.
Udzielam również korepetycje z biologii

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2023

Pan Kuba nie tylko świetnie tłumaczy, ale też potrafi zainteresować ucznia przedmiotem, dorzucając co jakiś czas medyczne ciekawostki :))) Polecam serdecznie!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2023

Polecam wszystkim tego korepetytora! Pan Kuba jest super nauczycielem, bardzo dobrze tłumaczy, potrafi zainteresować przedmiotem, dzięki czemu lekcje z nim nie są nudne i monotonne. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.
mama Anity

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2023

Niesamowity nauczyciel, który świetnie tłumaczy. Nigdy nie rozumiałam tak dużo z chemii a dzięki niemu napisałam sprawdzian na łatwą 5:)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2022

Świetny nauczyciel. W krótkim czasie pomógł mi dobrze przygotować się do matury. Lekcje w bezstresowej atmosferze, wszystko jasno wytłumaczone, duża wygoda w formie online. Polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2022

Super korepetytor ! Już 2 rok uczę się u Pana Kuby i choć na początku nie byłam orłem z chemii, teraz będę zdawać chemię na maturze. Skomplikowane rzeczy okazują się być proste i sposób w jaki Pan Jakub je tłumaczy jest bardzo przystępny. Polecam z całego serca !! : ) Monika

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.