Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
Online
Gdynia
Słupsk
Tczew
Rumia
Wejherowo
Piotrków Trybunalski
Pabianice
Tomaszów Mazowiecki

Jakub

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/55 opinii
Dla użytkownika Jakub

O mnie

Jestem studentem IV roku kierunku lekarskiego na Pomorskim Uniwersytecie w Szczecinie oraz pasjonatem chemii :) Osiągnąłem wysoki wynik z matury rozszerzonej z tego przedmiotu, co pozwoliło mi w dostaniu się na wymarzone studia.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie
lekarski
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 5
avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 maja 2023

Pan Kuba nie tylko świetnie tłumaczy, ale też potrafi zainteresować ucznia przedmiotem, dorzucając co jakiś czas medyczne ciekawostki :))) Polecam serdecznie!

avatar
Martyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 kwietnia 2023

Polecam wszystkim tego korepetytora! Pan Kuba jest super nauczycielem, bardzo dobrze tłumaczy, potrafi zainteresować przedmiotem, dzięki czemu lekcje z nim nie są nudne i monotonne. Bardzo dziękuję i pozdrawiam.
mama Anity

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 stycznia 2023

Niesamowity nauczyciel, który świetnie tłumaczy. Nigdy nie rozumiałam tak dużo z chemii a dzięki niemu napisałam sprawdzian na łatwą 5:)

avatar
Kacper
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 października 2022

Świetny nauczyciel. W krótkim czasie pomógł mi dobrze przygotować się do matury. Lekcje w bezstresowej atmosferze, wszystko jasno wytłumaczone, duża wygoda w formie online. Polecam!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 sierpnia 2022

Super korepetytor ! Już 2 rok uczę się u Pana Kuby i choć na początku nie byłam orłem z chemii, teraz będę zdawać chemię na maturze. Skomplikowane rzeczy okazują się być proste i sposób w jaki Pan Jakub je tłumaczy jest bardzo przystępny. Polecam z całego serca !! : ) Monika

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.