Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Jędrzejów
Kielce
Język niemiecki30 / 60 min

Jakub

Opis ogłoszenia

Twój nauczyciel sprawia, że myśl o umlautach i rodzajnikach przyprawia Cię o ból głowy? Podczas zajęć niemieckiego w szkole czujesz się jak na rozstrzelaniu? Boisz się klapy na maturze albo teście gimnazjalnym? Nie mogłeś lepiej trafić!

Student germanistyki o specjalizacji nauczycielsko-tłumaczeniowej zaprasza na korepetycje na terenie Kielc, Jędrzejowa i okolic (możliwy także dojazd). Dzięki indywidualnemu podejściu do każdego ucznia i doborze ciekawej tematyki sprawię, że lekcje niemieckiego wreszcie zaczną sprawiać Ci przyjemność, a Twoje wyniki w nauce wyraźnie się polepszą.

Udzielam korepetycji na poziomie liceum, gimnazjum a także niższym. Zapraszam również osoby dorosłe chcące rozwinąć swoje umiejętności językowe. Pomagam w pisaniu prac/tłumaczeniach.

1h/30zł
2h/50zł

Zapraszam także w wakacje! Kontakt pod numerem - 791 615 001

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.