Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Lublin

O mnie

Jestem studentem historii na II roku, II stopnia (5 rok) na specjalizacji nauczycielskiej z WOS. Po obronie pracy magisterskiej zamierzam rozpocząć studia doktoranckie. Moją pasją jest historia oraz nauczanie, niezależnie czy są to dzieci ze szkoły podstawowej czy uczniowie liceum. Do pracy w szkole czuję powołanie, chcę zarażać swoją pasją uczniów, pokazując inne oblicze historii, ponieważ historia to nie tylko daty i bitwy. Zawsze staram się dopasować sposób nauki do indywidualnych potrzeb ucznia.

Odbyłem już ponad 200 godzin praktyk w szkołach podstawowych oraz szkołach średnich, obecnie jestem w trakcie kolejnych praktyk zawodowych w LiceumOFERUJE:

- nadrabianie zaległości

- przygotowanie do sprawdzianów

- przygotowanie do lekcji

- przygotowanie do egzaminu ósmoklasisty

- przygotowanie do matury

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2016 - 07.2019
Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie
Licencjat
Historia
10.2019 - aktualnie
Uniwersytet Marii Curie Skłodowskiej w Lublinie
Historia
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.