Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Kraków
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język estoński60 / 60 min

Jakub

Opis ogłoszenia

Chcesz się nauczyć czegoś innego i pochwalić się znajomością nietypowego języka? A może potrzebujesz opanować podstawy języka na potrzeby pracy? Ucz się ze mną estońskiego!

Mieszkałem w Estonii przez rok. Pracowałem na prowincji kraju w lokalnym centrum młodzieżowym z miejscową młodzieżą. Język poznałem na żywo, jak i podczas kursów. Po powrocie do Polski nadal doskonalę znajomość języka. Ukończyłem kursy online patronowane przez estońskie Ministerstwo Edukacji: Keeleklikk (A2) i Keeletee (B1). 

Co ze mną możesz robić?

  • poznać język estoński od całkowitych podstaw, zarówno możemy stanąć na bardzo podstawowym poziomie komunikatywnym lub próbować wgłębiać się w gramatykę i słowotwórstwo,
  • zakolegować się kulturą i mentalnością tak ciekawego kraju jak Estonia - nasze lekcje to nie będzie tylko "klepanie słówek", ale także czytanie po polsku i estońsku tekstów kulturowych, oglądanie estońskich vlogerów i wchodzenie w tamten świat.

Zapraszam do kontaktu!

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 20:00
Wtorek08:00 - 20:00
Środa
Czwartek08:00 - 20:00
Piątek
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2010 - 01.2016
Uniwersytet Jagielloński
Magister
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.