Jakub Pastuszak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Gdańsk
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Druk 3D50 - 200 / 60 min

Jakub Pastuszak

Opis ogłoszenia

Cześć, jestem studentem 2 roku magisterskiego na Akademii Sztuk Pięknych w Gdańsku, kierunek Wzornictwo. Zawodowo pracuje jako projektant mebli oraz biżuterii. Na moim instagramie możesz zapoznać się również z innymi moimi projektami dla rożnych działów wzornictwa. Dzięki swojemu doświadczeniu, ciągłej chęci poznawania nowych technologii oraz samorozwojowi mogę z pełną świadomością przygotować Cię do samodzielnego tworzenia modeli 3D z myślą o możliwej produkcji. Dzięki takiemu postępowaniu Twoje projekty staną się wartościowe tym samym znalezienie pracy będzie dużo łatwiejsze. instagram - bukaj_design

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 24:00
Wtorek08:00 - 24:00
Środa08:00 - 24:00
Czwartek08:00 - 24:00
Piątek08:00 - 24:00
Sobota08:00 - 24:00
Niedziela08:00 - 24:00

Zakres lekcji

Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
09.2018 - aktualnie
Akademia Sztuk Pięknych w Gdańsku
Licencjat
Wzornictwo
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
11.2019 - aktualnie
This is Wood

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.