Ostatnia aktywność:
11 dni temu
Warszawa (Ursynów)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Jazda konna80 / 60 min

Barbara

Opis ogłoszenia

Udzielę lekcji jazdy konnej dzieciom, młodzieży i dorosłym początkujacym, we wskazanym przez ucznia miejscu, na koniu ucznia lub wydzierżawionym. Lekcje obejmują część teoretyczną, naukę oporządzania konia, ćwiczenia wspomagające oraz naukę jazdy konnej. Posiadam dyplom Ministerstwa Sportu- instruktor rekreacji ruchowej o specjalności: jazda konna. Jestem również pedagogiem, psychologiem, nauczycielem i zoopsychologiem :) Zapraszam do profesjonalnych, ciekawych, przyjemnych zajęć zgodnych ze sztuką jeździecką oraz respektujących prawa ludzi i zwierząt.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.