Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Zamość
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Nauczanie początkowe60 - 80 / 60 min

Jadwiga

Opis ogłoszenia

Witam! Zajmuję się wyrównywaniem szans dzieci w początkowych etapach edukacji (klasa „0” i 1-3 szkoły podstawowej). Jestem doświadczonym nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i pedagogiem specjalnym. Oferuję profesjonalną pomoc Edukacyjną oraz Terapeutyczną·        kształtowanie prawidłowych umiejętności szkolnych takich jak pisanie, czytanie, liczenie·        wyrównywanie braków w wiadomościach szkolnych·        eliminowanie niepowodzeń szkolnych,·        podnoszenie samooceny dziecka. Pracuję z dziećmi mającymi braki edukacyjne, a także dziećmi  z dysleksją, nadpobudliwością ruchową i ADHD. Zapewniam własne, ciekawe materiały, które pozwolą w łatwiejszy sposób zrozumieć wszystkie niejasności i sprawią, że nauka będzie przyjemnością a nie obowiązkiem.Zapraszam :)

Dostępność

Poniedziałek16:00 - 19:00
Wtorek13:00 - 19:00
Środa16:00 - 19:00
Czwartek16:00 - 19:00
Piątek12:00 - 19:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.