TłumaczOnlineEU

Ostatnia aktywność:
5 dni temu
 
 
Online
Poznań
Katowice
Częstochowa
Kalisz
Konin
Leszno
Sosnowiec
Gliwice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Zapraszam na grupowe szkolenia języka niderlandzkiego ONLINE .
Ta sama sprawdzona forma szkoleń języka niderlandzkiego - teraz w formie zajęć grupowych!
Dołącz do nas, ucz się niderlandzkiego ONLINE  
wygodnie siedząc w swoim fotelu! 
[*Zapisy trwają do 05 maja 2020. *]

- grupa początkująca (A0/A1/A2)
- grupa średnio-zaawansowana - (B1/B2)
- grupa zaawansowana (C1/C2) [*

Jestem lektorką niderlandzkiego od ponad 6 lat, mam ogromne doświadczenie w nauce tego języka na wszystkich poziomach zaawansowania.
Nawet jeśli masz mało czasu na naukę w domu to gwarantuję, że po każdej lekcji ze mną wyjdziesz z większym zasobem słownictwa i łatwością w posługiwaniu się językiem niderlandzkim.

Oferuję swoje materiały do nauki. Nie tylko podręczniki ale i [*mnóstwo zadań dostosowanych do Twoich potrzeb i poziomu. Nagrania, audiobooki, książki, filmy itd. *]

Pokażę Ci, że to bardzo łatwy język, potrzebujesz jedynie odpowiedniej pomocy w nauce.
Jestem Polką wychowaną i wykształconą w Holandii i znam język holenderski jak ojczysty.

Masz pytania? Zadzwoń! Albo udaj się na stronę tlumaczonline(.)eu

Jagoda.

 

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 12
avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2020

Świetne zajęcia i jeszcze lepsza lektorka. Po lekcjach z innymi nauczycielami miałam niestety mętlik w głowie i byłam przekonana że to ze mną jest coś nie tak i po prostu nigdy się już nie nauczę niderlandzkiego.
Ale okazało się, że potrzeby tylko (i aż) dobry nauczyciel.
Nagle wszystko wydaje się logiczne.
Zajęcia są prowadzone w grupie ale Jagoda podchodzi bardzo indywidualnie do każdego z nas.
Ciekawe materiały, dużo zajęć praktycznych a nie tylko gramatyka i czytanie podręcznika jak to bywało u innych nauczycieli
Bardzo polecam.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2020

Polecam zajęcia grupowej, bardzo dobre zorganizowane i dają efekt a to najważniejsze. Na zajęciach dużo rozmawiamy, piszemy, podoba mi się że lektorka zapisuje wszytko w formie online i każdy dostaje swoje notatki po lekcji już wykonane! To naprawdę super opcja, na lekcji można się skupić na tym co ważne.
Przerabiamy też gramatykę ale i to jak jej używać w codziennych sytuacjach. Nie ma "klepania"tego co jest w podręczniku, Jagoda bardzo się angażuje, pokazuję przykłady. Fajne też, że można nawiązać kontakt z innymi uczniami i razem się uczyć.
Ja polecam wszystkim.

avatar
Mirek Szymczyk
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 kwietnia 2020

Świetnie zajęcia, jesteśmy właśnie z żoną po 6 lekcji i oboje nauczyliśmy się więcej niż kiedykolwiek na kursach.
Lektorka bardzo zaangażowana w pracę, tłumaczy tak jasno i klarownie że nie sposób nie zrozumieć.
Atmosfera na lekcjach jest bardzo luźna i nie ma stresu, ale jest porządek i każdy wie co ma robić.
Jagoda bardzo motywuję do nauki, przekazuje też swoje sposoby jak się uczyć zebh się nauczyć, żeby się zmotywować do nauki, dla mnie bomba!
Polecamy

avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2019

Bardzo dobra nauczycielka. Profesjonalna, punktualna, zawsze przygotowana, rzetelna naprawdę godna polecenia, po ponad roku współpracy wystawiam opinie i jednocześnie wielkie podziękowanie za współpracę. Razem z Jagoda osiągnąłem cel czyli poziom C1 dzięki temu znalazłem pracę jako księgowy z językiem niderlandzkim. Przed rozpoczęciem nauki z Jagoda nie miałem żadnych doświadczeń z holenderskim, nigdy się go nie uczyłem i nawet nie przypuszczałem że wystarczy rok, dwa razy w tygodniu żebym mówił biegle.
Dla wszystkich ambitnych, chcących się uczyć ale potrzebujących pomocy osoby która tak jak Jagoda ZNA JĘZYK PERFEKCYJNIE, JEST PROFESJONALISTKA W DODATKU BARDZO MIŁA OSOBA polecam Jagode. Jagoda nie tylko uczy języka, uczy jak się nim posługiwać, rozumieć jak ktoś do nas mówi i samemu nie bać się mówić. Przekonuje żeby się nie wstydzić i próbować nawet jak na początku (ja u mnie) jest bariera. Jagoda nigdy krytykuje I zawsze daje z siebie sto procent podczas lekcji, nie "wypuści" ucznia z lekcji gdy ten czegoś nie rozumie albo ma wątpliwości. Po kilku lekcjach bardzo się przyzwyczaiłem do komfortu i wysokiego poziomu kultury osobistej Jagody i każda lekcja to była przyjemność.
Jagoda dziękuję za cierpliwość i za wyrozumiałość nawet dla takiego trudnego przypadku jak ja :D

Polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2019

Jagoda to nauczycielka z powołania z ogromną pasją i zaangażowaniem i pomysłem na ucznia. Mogę śmiało powiedzieć że to najbardziej profesjonalna lektorka z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia a współpracowałam już z kilkoma nauczycielami i korepetytorami w życiu. Po kilku miesiącach nauki z Jagodą mogę śmiało powiedzieć że w końcu mogę się komunikować i co raz więcej rozumiem po holendersku. Nie ma pytania na które Jagoda nie zna odpowiedzi i widać że nauczanie jest jej pasją, oprócz tego jest bardzo miła i kulturalna osoba, a to bardzo ważne jeśli współpracuje się z kimś kilka miesięcy.
Lekcje nigdy nie są nudne i po każdej lekcji czuje ze umiem więcej i idzie mi coraz lepiej.
Jagoda to bardzo konkretna i wymagająca nauczycielka więc jak trzeba to i pogoni do nauki :)
Super rozwiązaniem jest tworzenie notatek bezpośrednio na lekcji bo do takich notatek zawsze mogę wrócić i powtórzyć materiał.
Dla wszystkich niezdecydowanych i opornych uczniów jest tylko jeden ratunek - lekcje z Jagodą :)
Polecam!!

avatar
Pamela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2018

Po dwóch nieudanych próbach nauki języka holenderskiego przez skypa bliska byłam rezygnacji, jednak i tym razem powiedzenie ,,do trzech razy sztuka'' się sprawdziło, ponieważ moją trzecią korepetytorką została Jagoda.
Jej lekcje zupełnie różnią się od tych, które miałam poprzednio. Przede wszystkim w końcu jestem w stanie zrozumieć kwestie, które wcześniej wydawały się czarną magią (gramatyka) dzięki Jagodzie wydają się zrozumiałe, ponieważ jej sposób tłumaczenia jest bardzo prosty i przejrzysty. Jagoda wykazuje się ogromną cierpliwością i skrupulatnością. Jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć, zawsze punktualna, uśmiechnięta.
Różnica między moimi poprzednimi korepetytorami a Jagodą jest taka, że wczesniej miałam wrażenie jakby moi nauczyciele ,,odbębniali '' godzinkę, a przy Jagodzie jest zupełnie inaczej, widać, że zależy jej aby przekazać jak najwięcej w czasie lekcji, dlatego w trakcie 3 miesięcy nauki z nią zrobiłam.ogromny postęp i udało mi się w końcu przełamać barierę.
Polecam Jagodę przede wszystkim tym, którym zależy na praktycznej nauce języka.

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2018

Pani Jagoda ma ogromne doświadczenie w nauczaniu języka obcego. Wie jak trafić do ucznia i trudne tematy gramatyczne np. wytłumaczyć tak, żeby uczeń wszystko zrozumiał i wiedział jak może tych wszystkich informacji użyć. Pani Jagoda zapewnia wszystkie niezbędne materiały nauki, nie tylko podręcznik czy ćwiczenia jak w szkołach czy na kursie na którym byłem ale np. różne nagrania, książki, historie, filmy itp itd. Na lekcji bardzo dużo się dzieje, jest dużo konwersacji, ciekawych zwrotów i generalnie nie ma nudy. Pani Jagoda rewelacyjnie zna niderlandzki i wie jak przekazać swoją wiedzę w przystępny sposób. Już po kilku tygodniach nauki z panią Jagodą mój szef zauważył, że potrafię się porozumieć na tyle, że zaproponował mi kontrakt na stałe, czego nie mogłem dostać przez ostanie 7 lat w Holandii. Muszę dodać, że Pani JAgoda to też bardzo profesjonalna, miła i wesoła osoba i dzięki temu lekcja zawsze mija nie wiadomo kiedy i chce się uczyć.
polecam wszystkim chcącym się nauczyć języka niderlandzkiego bo lepszej nauczycielki nie znajdziecie!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2018

Na wstępnie chciałam podziękować Jagodzie za ponad rok współpracy, nauczyła mnie język od totalnych podstaw, jak przyjechałam do Holandii to nie potrafiłam nic oprócz "dzień dobry" . Jagoda stopniowo, krok po kroku zapoznawała mnie z językiem, niezbędną gramatyką, słownictwo. Bardzo spodobało mi się, że naucza krok po kroku i obserwuje swojego ucznia, patrzy z czym ma trudności i na tym się skupia. Jagoda ma zupełnie inny styl nauczania niż nauczyciele który uczyli mnie angielskiego czy niemieckiego, Jagoda tłumaczy i uczy jak SAMEMU ROZUMIEĆ a nie daje słówka do wyuczenia się na pamięć. Bardzo podoba mi się połączenie tego jak Jagoda tłumaczy temat i jednocześnie obrazuje go w notatkach, tłumaczy na zdaniach, notatki są bardzo dokładnie wykonane. Widać, że nauczanie holenderskiego to dla Jagody nie tylko praca ale pasja i hobby. Każdą lekcję zaczyna z szerokim uśmiechem na twarzy i aż chce się uczyć, przychodzić na lekcje. Jagoda to też bardzo zdecydowana, zdyscyplinowana i wymagająca nauczycielka, która dużo wymaga od swojego ucznia, tak aby miał najlepsze efekty nauki w najkrótszym czasie.
W tym momencie przygotowuję się do egzaminu państwowego i Jagoda dba o postępy w nauce.
Tak tak i jeszcze raz tak! Polecam.

Anna

avatar
Jessica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2018

Jagoda jes super nauczycielką! Mialam wczesniej roznych nauczycielki, ale dopiero jej udalo się przelamac moja blokadę językową. Zawsze swietnie przygotowana i zaangazowana. Nie tylko ja widzę postępy, ale tez moi znajomi chwalą, ze mowię coraz lepiej. Tlumaczy w prosty sposob, z cierpliwoscią, poza tym robi to w mega zabawny sposob, lekcje są ciekawe, sama Jagoda ma wielkie poczucia humoru i widac, ze wklada w to serce. Polecam z calego serca, dzieki Tobie czuję się duzo pewniej i mam motywacje do nauki.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2018

Zaczęłam naukę j.holenderskiego z Panią Jagodą 3 miesiące temu i uważam, że był to świetny wybór, lepiej nie mogłam trafić. Początki były ciężkie jednak Pani Jagoda ma rewelacyjny podejście do nauki ze mną. Książki, zadania, notatki z lekcji wszystko mam przygotowane czarno na białym. Zawsze miałam problemy z nauką języków obcych mimo to Pani Jagoda potrafi w bardzo fajny sposób przekazać mi wiedze którą nabywam ucząc się u niej. Zrobiłam duże postępy i jestem naprawdę zadowolona ze swoich efektów jak i z Pani Jagody jako korepetytorki. Z czystym sumieniem polecam Panią Jagodę osobą które rozpoczynają swoją przygodę z j.Holenderskim.

avatar
Mirosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2018

Pani Jagoda jest nauczycielką naprawdę godną polecenia. Naukę zaczynaliśmy od podstaw, nigdy nie uczyłem się języka holenderskiego, pani Jagoda jest bardzo profesjonalna. Zapewnia świetne materiały, jest bardzo cierpliwa i przede wszystkim indywidualnie patrzy na swojego ucznia. Jest bardzo zaangażowana w to co robi dzięki czemu widać ogromne efekty nauki.
Mogę każdemu szczerze polecić współpracę z panią Jagodą.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2018

Polecam wszystkim korepetycje u Jagody. Rzetelna i wyrozumiała korepetytorka. Uczyłem się z paroma korepetytorami jednak lekcje z Jagodą to zupełnie inny poziom. Zacząłem naukę u Jagody na poziomie B1 i z marszu ruszyliśmy z materiałem. Bardzo dobre podejście do ucznia, pełna uśmiechu i pozytywnej energii z drugiej strony profesjonalna i wymagająca nauczycielka. W krótkim czasie zauważyłem efekty a każda następna lekcja to sama przyjemność. Polecam!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.