Ostatnia aktywność:
4 dni temu
 
 
Online
Poznań
Katowice
Częstochowa
Kalisz
Konin
Leszno
Sosnowiec
Gliwice

Jagoda

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/59 opinii
Dla użytkownika Jagoda

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 9
avatar
Paweł
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 czerwca 2019

Bardzo dobra nauczycielka. Profesjonalna, punktualna, zawsze przygotowana, rzetelna naprawdę godna polecenia, po ponad roku współpracy wystawiam opinie i jednocześnie wielkie podziękowanie za współpracę. Razem z Jagoda osiągnąłem cel czyli poziom C1 dzięki temu znalazłem pracę jako księgowy z językiem niderlandzkim. Przed rozpoczęciem nauki z Jagoda nie miałem żadnych doświadczeń z holenderskim, nigdy się go nie uczyłem i nawet nie przypuszczałem że wystarczy rok, dwa razy w tygodniu żebym mówił biegle.
Dla wszystkich ambitnych, chcących się uczyć ale potrzebujących pomocy osoby która tak jak Jagoda ZNA JĘZYK PERFEKCYJNIE, JEST PROFESJONALISTKA W DODATKU BARDZO MIŁA OSOBA polecam Jagode. Jagoda nie tylko uczy języka, uczy jak się nim posługiwać, rozumieć jak ktoś do nas mówi i samemu nie bać się mówić. Przekonuje żeby się nie wstydzić i próbować nawet jak na początku (ja u mnie) jest bariera. Jagoda nigdy krytykuje I zawsze daje z siebie sto procent podczas lekcji, nie "wypuści" ucznia z lekcji gdy ten czegoś nie rozumie albo ma wątpliwości. Po kilku lekcjach bardzo się przyzwyczaiłem do komfortu i wysokiego poziomu kultury osobistej Jagody i każda lekcja to była przyjemność.
Jagoda dziękuję za cierpliwość i za wyrozumiałość nawet dla takiego trudnego przypadku jak ja :D

Polecam.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 maja 2019

Jagoda to nauczycielka z powołania z ogromną pasją i zaangażowaniem i pomysłem na ucznia. Mogę śmiało powiedzieć że to najbardziej profesjonalna lektorka z jaką kiedykolwiek miałam do czynienia a współpracowałam już z kilkoma nauczycielami i korepetytorami w życiu. Po kilku miesiącach nauki z Jagodą mogę śmiało powiedzieć że w końcu mogę się komunikować i co raz więcej rozumiem po holendersku. Nie ma pytania na które Jagoda nie zna odpowiedzi i widać że nauczanie jest jej pasją, oprócz tego jest bardzo miła i kulturalna osoba, a to bardzo ważne jeśli współpracuje się z kimś kilka miesięcy.
Lekcje nigdy nie są nudne i po każdej lekcji czuje ze umiem więcej i idzie mi coraz lepiej.
Jagoda to bardzo konkretna i wymagająca nauczycielka więc jak trzeba to i pogoni do nauki :)
Super rozwiązaniem jest tworzenie notatek bezpośrednio na lekcji bo do takich notatek zawsze mogę wrócić i powtórzyć materiał.
Dla wszystkich niezdecydowanych i opornych uczniów jest tylko jeden ratunek - lekcje z Jagodą :)
Polecam!!

avatar
Pamela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2018

Po dwóch nieudanych próbach nauki języka holenderskiego przez skypa bliska byłam rezygnacji, jednak i tym razem powiedzenie ,,do trzech razy sztuka'' się sprawdziło, ponieważ moją trzecią korepetytorką została Jagoda.
Jej lekcje zupełnie różnią się od tych, które miałam poprzednio. Przede wszystkim w końcu jestem w stanie zrozumieć kwestie, które wcześniej wydawały się czarną magią (gramatyka) dzięki Jagodzie wydają się zrozumiałe, ponieważ jej sposób tłumaczenia jest bardzo prosty i przejrzysty. Jagoda wykazuje się ogromną cierpliwością i skrupulatnością. Jest zawsze świetnie przygotowana do zajęć, zawsze punktualna, uśmiechnięta.
Różnica między moimi poprzednimi korepetytorami a Jagodą jest taka, że wczesniej miałam wrażenie jakby moi nauczyciele ,,odbębniali '' godzinkę, a przy Jagodzie jest zupełnie inaczej, widać, że zależy jej aby przekazać jak najwięcej w czasie lekcji, dlatego w trakcie 3 miesięcy nauki z nią zrobiłam.ogromny postęp i udało mi się w końcu przełamać barierę.
Polecam Jagodę przede wszystkim tym, którym zależy na praktycznej nauce języka.

avatar
Arkadiusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2018

Pani Jagoda ma ogromne doświadczenie w nauczaniu języka obcego. Wie jak trafić do ucznia i trudne tematy gramatyczne np. wytłumaczyć tak, żeby uczeń wszystko zrozumiał i wiedział jak może tych wszystkich informacji użyć. Pani Jagoda zapewnia wszystkie niezbędne materiały nauki, nie tylko podręcznik czy ćwiczenia jak w szkołach czy na kursie na którym byłem ale np. różne nagrania, książki, historie, filmy itp itd. Na lekcji bardzo dużo się dzieje, jest dużo konwersacji, ciekawych zwrotów i generalnie nie ma nudy. Pani Jagoda rewelacyjnie zna niderlandzki i wie jak przekazać swoją wiedzę w przystępny sposób. Już po kilku tygodniach nauki z panią Jagodą mój szef zauważył, że potrafię się porozumieć na tyle, że zaproponował mi kontrakt na stałe, czego nie mogłem dostać przez ostanie 7 lat w Holandii. Muszę dodać, że Pani JAgoda to też bardzo profesjonalna, miła i wesoła osoba i dzięki temu lekcja zawsze mija nie wiadomo kiedy i chce się uczyć.
polecam wszystkim chcącym się nauczyć języka niderlandzkiego bo lepszej nauczycielki nie znajdziecie!

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 grudnia 2018

Na wstępnie chciałam podziękować Jagodzie za ponad rok współpracy, nauczyła mnie język od totalnych podstaw, jak przyjechałam do Holandii to nie potrafiłam nic oprócz "dzień dobry" . Jagoda stopniowo, krok po kroku zapoznawała mnie z językiem, niezbędną gramatyką, słownictwo. Bardzo spodobało mi się, że naucza krok po kroku i obserwuje swojego ucznia, patrzy z czym ma trudności i na tym się skupia. Jagoda ma zupełnie inny styl nauczania niż nauczyciele który uczyli mnie angielskiego czy niemieckiego, Jagoda tłumaczy i uczy jak SAMEMU ROZUMIEĆ a nie daje słówka do wyuczenia się na pamięć. Bardzo podoba mi się połączenie tego jak Jagoda tłumaczy temat i jednocześnie obrazuje go w notatkach, tłumaczy na zdaniach, notatki są bardzo dokładnie wykonane. Widać, że nauczanie holenderskiego to dla Jagody nie tylko praca ale pasja i hobby. Każdą lekcję zaczyna z szerokim uśmiechem na twarzy i aż chce się uczyć, przychodzić na lekcje. Jagoda to też bardzo zdecydowana, zdyscyplinowana i wymagająca nauczycielka, która dużo wymaga od swojego ucznia, tak aby miał najlepsze efekty nauki w najkrótszym czasie.
W tym momencie przygotowuję się do egzaminu państwowego i Jagoda dba o postępy w nauce.
Tak tak i jeszcze raz tak! Polecam.

Anna

avatar
Jessica
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2018

Jagoda jes super nauczycielką! Mialam wczesniej roznych nauczycielki, ale dopiero jej udalo się przelamac moja blokadę językową. Zawsze swietnie przygotowana i zaangazowana. Nie tylko ja widzę postępy, ale tez moi znajomi chwalą, ze mowię coraz lepiej. Tlumaczy w prosty sposob, z cierpliwoscią, poza tym robi to w mega zabawny sposob, lekcje są ciekawe, sama Jagoda ma wielkie poczucia humoru i widac, ze wklada w to serce. Polecam z calego serca, dzieki Tobie czuję się duzo pewniej i mam motywacje do nauki.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2018

Zaczęłam naukę j.holenderskiego z Panią Jagodą 3 miesiące temu i uważam, że był to świetny wybór, lepiej nie mogłam trafić. Początki były ciężkie jednak Pani Jagoda ma rewelacyjny podejście do nauki ze mną. Książki, zadania, notatki z lekcji wszystko mam przygotowane czarno na białym. Zawsze miałam problemy z nauką języków obcych mimo to Pani Jagoda potrafi w bardzo fajny sposób przekazać mi wiedze którą nabywam ucząc się u niej. Zrobiłam duże postępy i jestem naprawdę zadowolona ze swoich efektów jak i z Pani Jagody jako korepetytorki. Z czystym sumieniem polecam Panią Jagodę osobą które rozpoczynają swoją przygodę z j.Holenderskim.

avatar
Mirosław
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2018

Pani Jagoda jest nauczycielką naprawdę godną polecenia. Naukę zaczynaliśmy od podstaw, nigdy nie uczyłem się języka holenderskiego, pani Jagoda jest bardzo profesjonalna. Zapewnia świetne materiały, jest bardzo cierpliwa i przede wszystkim indywidualnie patrzy na swojego ucznia. Jest bardzo zaangażowana w to co robi dzięki czemu widać ogromne efekty nauki.
Mogę każdemu szczerze polecić współpracę z panią Jagodą.

avatar
Bartek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 lutego 2018

Polecam wszystkim korepetycje u Jagody. Rzetelna i wyrozumiała korepetytorka. Uczyłem się z paroma korepetytorami jednak lekcje z Jagodą to zupełnie inny poziom. Zacząłem naukę u Jagody na poziomie B1 i z marszu ruszyliśmy z materiałem. Bardzo dobre podejście do ucznia, pełna uśmiechu i pozytywnej energii z drugiej strony profesjonalna i wymagająca nauczycielka. W krótkim czasie zauważyłem efekty a każda następna lekcja to sama przyjemność. Polecam!!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.