Ostatnia aktywność:
26 dni temu
 
Ostrowiec Świętokrzyski

Opis ogłoszenia

Nauczycielka z wieloletnim doświadczeniem w pracy w szkole podstawowej (edukacja wczesnoszkolna, pedagog szkolny) udzieli korepetycji na początkowym etapie nauki (klasy I-III), pomoże opanować materiał, przygotowywać się do lekcji i nadrobić zaległości. Jestem osobą energiczną, z pasją do uczenia, potrafię nawiązać świetny kontakt z dziećmi, zachęcić je do działania i nauki.
Zapraszam do kontaktu :)

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.