Justyna Rumkowska Szkoła Języka Angielskiego ENGLISH FUN

Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
Gdynia
Sopot
Gdańsk
Reda
Rumia
Faktura VAT

O mnie

Jestem nauczycielem j. angielskiego i j. niemieckiego.Nauka j. obcych jest moją pasją, gdyż dodatkowo sama tez uczę się j. francuskiego.

Poza tym cały czas podnoszę swoje kwalifikacje, aby móc przekazać wiedzę w jak najbardziej przystępny sposób.W moich zajęciach stawiam szczególny nacisk na komunikację, gdzie też uważam ,iż do opanowania języka bardzo ważna jest gramatyka.

Zajmuję się już od dziesięciu lat przygotowaniem uczniów do rożnego rodzaju egzaminów.

Zdawalność egzaminów po ukończonym kursie to od 90 do 100%.

Jeśli chcesz nauczyć się języka angielskiego lub niemieckiego- zapraszam .

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.