Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Rzeszów

Iza

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Iza

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 02.2018
Politechnika Rzeszowska
Inżynier
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2016

Pani Izabela bardzo pomogła mojej córce w nadrobieniu materiału po długiej chorobie. Wytłumaczyła jej to czego ja nie potrafiłam przekazać w prosty i klarowny sposób, idealny dla nastoletniej dziewczynki. Polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2016

Bardzo polecam! Pani Iza jest zorganizowana i przygotowana do zajęć, świetnie tłumaczy a wiedzę przekazuje w sposób łatwy i przystępny dla każdego.
Wiele się nauczyłam w krótkim czasie. Miła i przyjazna atmosfera:)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.