Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Praga Północ)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka70 / 60 min

Iza

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

BRAK WOLNYCH MIEJSC

Studiuję matematykę na Uniwersytecie Warszawskim i od 7 lat udzielam korepetycji z tego przedmiotu.

Oferuję pomoc z zakresu szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Gwarantuję rzetelne przygotowanie do sprawdzianów, konkursów oraz matury na poziomie podstawowym i rozszerzonym. Z powodzeniem pomagam także nadrabiać zaległości oraz wyciągać się z trudnych sytuacji.
Udzielam korepetycji, ponieważ uwielbiam uczyć. Jestem ceniona za cierpliwość oraz zdolność w tłumaczeniu i przekazywaniu wiedzy, potrafię wytłumaczyć jedno zagadnienie na kilka sposobów i trafić do każdego ucznia. Zależy mi nie tylko na tym, żeby uczeń zrozumiał matematykę, ale również ją polubił. Szanuję swój i Wasz czas, dlatego staram się wykorzystywać maksymalnie każdą minutę zajęć.

Lekcje indywidualne odbywają się u mnie w domu (przy Rondzie Starzyńskiego).

Cena: 70zł/h
możliwe są także korepetycje grupowe:
2 os. – 80 zł/60 min. (40 zł/os.)
3 os. – 90 zł/60 min. (30 zł/os.)

Serdecznie zapraszam!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2016

Zajęcia z Panią Iza pomogły mi w miesiąc nadrobić cały materiał z pierwszej klasy gimnazjum i podciągnąć oceny. Teraz dzięki regularnym korepetycjom jestem dobrze przygotowana do lekcji w szkole, nawet nauczycielka się dziwiła że tak się poprawiłam :)

avatar
katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
11 stycznia 2015

Niestety pomomo umówionej drugiej lekcji korepetytorka nie dojechała ani nie odbierała telefonu w celu wyjaśnienia sytuacji. Byliślmy w sytujacji awaryjnej - skutkowało to poszukiwaniem innego korepetyota praktycznie na ten sam dzien . Duże rozczarowanie postawą jako osoby odpowiedzialenej za ucznia.

avatar
barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2013

Mój syn miał problemy z matematyką w liceum i niezaliczony pierwszy rok. Dzięki pani Izie cały materiał udało mu się opanować w miesiąc i zaliczyć poprawkę z tego przedmiotu na ocenę wyższą niż się spodziewałam. To wszystko dodatkowo w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Polecam wszystkim!

avatar
piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2011

bardzo polecam! po trzech godzinach zrozumiałem więcej niż w ciągu całego miesiąca zajęć w liceum, a efekty widać było od razu- '5' z rachunku prawdopodobieństwa! Coś co mnie przerażało, nagle zaczynam lubić..:) dziękuję jeszcze raz!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.