Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Warszawa (Praga Północ)

Iza

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4,0/54 opinie
Dla użytkownika Iza

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2016

Zajęcia z Panią Iza pomogły mi w miesiąc nadrobić cały materiał z pierwszej klasy gimnazjum i podciągnąć oceny. Teraz dzięki regularnym korepetycjom jestem dobrze przygotowana do lekcji w szkole, nawet nauczycielka się dziwiła że tak się poprawiłam :)

avatar
katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
11 stycznia 2015

Niestety pomomo umówionej drugiej lekcji korepetytorka nie dojechała ani nie odbierała telefonu w celu wyjaśnienia sytuacji. Byliślmy w sytujacji awaryjnej - skutkowało to poszukiwaniem innego korepetyota praktycznie na ten sam dzien . Duże rozczarowanie postawą jako osoby odpowiedzialenej za ucznia.

avatar
barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2013

Mój syn miał problemy z matematyką w liceum i niezaliczony pierwszy rok. Dzięki pani Izie cały materiał udało mu się opanować w miesiąc i zaliczyć poprawkę z tego przedmiotu na ocenę wyższą niż się spodziewałam. To wszystko dodatkowo w przyjemnej i bezstresowej atmosferze. Polecam wszystkim!

avatar
piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 stycznia 2011

bardzo polecam! po trzech godzinach zrozumiałem więcej niż w ciągu całego miesiąca zajęć w liceum, a efekty widać było od razu- '5' z rachunku prawdopodobieństwa! Coś co mnie przerażało, nagle zaczynam lubić..:) dziękuję jeszcze raz!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.