Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
 
Poznań
Kalisz
Konin
Leszno
Ostrów Wielkopolski
Piła
Jarocin
Grodzisk Wielkopolski
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka50 / 60 min

Iza Ł

Opis ogłoszenia

Profesjonalne korepetycje online z matematyki w miłej atmosferze ! :)

POSIADAM TABLET GRAFICZNY I PODCZAS ZAJĘĆ UDOSTĘPNIAM UCZNIOWI EKRAN, TAK ŻE UCZEŃ WIDZI WSZYSTKO CO NOTUJĘ :) (Przykład zajęć to obrazek, który dodałam do ogłoszenia, P.S. Paulina wyraziła zgodę na publikację zdjęcia :-))

Jestem nauczycielką w Liceum oraz Technikum, specjalizuję się w przygotowaniu do matury na poziomie podstawowym oraz rozszerzonym.Udzielaniem korepetycji zajmuję się od 10 lat i do tej pory mam na koncie same sukcesy – wszyscy uczniowie , których do tej pory przygotowałam do egzaminu zdali go z satysfakcjonującym ich wynikiem :)
Mimo wieloletniego doświadczenia stale szukam nowych sposobów skutecznego przekazywania wiedzy.Staram się o oryginalne zajęcia, tak, aby uczniowie nie traktowali korepetycji jako przykrego obowiązku, tylko jako świetną zabawę połączoną z nauką.Pomagam również w nauce do sprawdzianów, kartkówek , w nadrabianiu zaległości, jak i odrabianiu pracy domowej.
Zapewniam:
-Własne materiały oparte na najnowszej podstawie programowej,
-Indywidualne podejście do każdego ucznia,
-Przyjazną atmosferę :)
Zapraszam do kontaktu ! :-)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.