Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Stanowice
Czerwionka-Leszczyny
Rybnik
Katowice
Żory
Gliwice
Język francuski40 - 45 / 60 min

Izabela

Opis ogłoszenia

Jestem romanistka z osmioletnim doswiadczeniem. Udzielam korepetycji na roznych poziomach nauczania. Pracuje z dziecmi, gimnazjalistami, licealistami, studentami oraz osobami doroslymi. Pomagam w przygotowaniu do matury, egzaminow jezykowych oraz osobom wyjezdzajacym do pracy we Francji. Wykonuje rowniez tlumaczenia zwykle i specjalistyczne. Spedzilam wiele lat we Francji gdzie nabylam wiele doswiadczenia oraz odbylam liczne kursy i staze (np. TCF na Sorbonie, staz w gabinecie adwokackim w Paryzy). Obecnie mieszkam w Polsce, ale jeden weekend w miesiacu spedzam we Francji gdzie wspolpracuje z polonia z Annecy. Zapraszam serdecznie Izabela
Tel. 0033 7 82 91 70 06/ 00 48 609 296 374

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.