Ostatnia aktywność:
9 dni temu
 
Online
Łódź

Izabela

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/52 opinie
Dla użytkownika Izabela

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 07.2016
Uniwersytet Łódzki
Biologia
Kursy i szkolenia
07.2014
Fakultatywny Blok Pedagogiczny
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 2
avatar
Zuzia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2022

Zajęcia online są świetnie przygotowane. Nie tylko powtarzamy teorię, ale także robimy razem mnóstwo zadań. Po każdej lekcji dostaje dużo materiałów. Czuje się świetnie przygotowana do matury :)

avatar
Alicja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 lutego 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panią Izą.
Dzięki świetnie zaplanowanemu powtórzeniu i dużej ilości materiałów dodatkowych zdałam maturę na 92% i dostałam się na stomatologię.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.