Ostatnia aktywność:
ponad miesiąc temu
 
Suwałki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Matematyka35 / 60 min

Iza

Opis ogłoszenia

Witam zapraszam na korepetycje z matematyki na poziomie szkoły podstawowej. Klasy (4-8). Jestem uczennicą maturalnej klasy o profilu matematyczno- fizycznym. Cechuję się cierpliwością, nie straszne mi powtarzanie tego samego w razie konieczności :) Staram się bezstresowo tłumaczyć gdyż wiem, że nerwy i nauka nie idą w parze. Przyjmuje od poniedziałku do piątku po godzinie 16. :) Zainteresowanych proszę o kontakt.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Gimnazjum

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.