Iwo Jankowiak

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Sopot (Centrum +3)
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam, jestem studentem trzeciego roku wydzialu wzornictwa. Oferuje prywatne lekcje od podstaw malarstwa i rysunku. Na zajeciach bedziemy cwiczyli martwa nature, studium postaci, kompozycje, abstrakcje czy tez podstawy aksonometrii lub rysunku w perspektywie.Możemy również nauczyć się obrabiać swoje prace, aby umieścić je w portfolio lub oddać jako gotowy materiał jak i również zaprojektować logo (Photoshop, Rhinoceros 3D).Zajecia dla mlodszych oraz starszych. Dojazd na terenie Warszawy. Materialy w zaleznosci od tematu, we wlasnym zakresie. Zdjecia w ogloszeniu przedstawiaja prace wykonane na zajeciach przez uczniów.

Dostępność

Poniedziałek17:30 - 22:00
Wtorek12:00 - 22:00
Środa15:30 - 22:00
Czwartek18:00 - 22:00
Piątek19:00 - 23:00
Sobota10:00 - 21:00
Niedziela10:00 - 20:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.