Aleksandra Wysocka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Zabrze
Tarnowskie Góry
Tychy
Mikołów
Gliwice
Ruda Śląska
Racibórz
Czerwionka-Leszczyny
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Zapraszamy na indywidualne lekcje tańca dla Par Młodych przed ślubem. Stworzymy przepiękne choreografie Waszego pierwszego tanca, które zaskoczą gości i pięknie rozpoczna Wasze wesele. Pokażemy Wam także kilka sprytnych sposobów jak bawić się dobrze w tancu na każdej imprezie.

Zapraszamy także pary, które poprostu chcą nauczyć się tanczyć a przygotowują się do studniówki, sylwestra lub inne zabawy tanecznej

informacje 881 62 55 57

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2017

Z całego serca polecam każdemu, kto chce nauczyć się tańczyć lub przygotować pierwszy taniec. Stopień trudności dopasowany do umiejętności, życzliwość, wyrozumiałość i profesjonalizm prowadzącej to elementy, które sprawiły, że wystawiam najlepszą ocenę.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.