Małgorzata Grądzka

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Brwinów
Milanówek
Pruszków
Grodzisk Mazowiecki
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Witam. Nazywam się Małgorzata, mam 18 lat. Sztuka była nieodłącznym elementem mojego życia od zawsze. Uczęszczałam do liceum o profilu plastycznym w Warszawie, w przyszłości wybieram się na ASP. Przez ponad sześć lat brałam również udział warsztatach plastycznych organizowanych przez OKej w gminie Brwinów, a także miałam własną wystawę. Bardzo lubię pracę z dziećmi i chętnie przekażę wiedzę pozyskaną w ostatnich latach, nie tylko młodym pasjonatom malarstwa, rysunku czy rzeźby.
Zapraszam :)

Dostępność

Poniedziałek10:00 - 18:00
Wtorek10:00 - 18:00
Środa10:00 - 18:00
Czwartek10:00 - 18:00
Piątek
Sobota
Niedziela10:00 - 18:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.