Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Rzeszów
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem studentką 5. roku filologii germańskiej, udzielam korepetycji z j. niemieckiego na wszystkich poziomach zaawansowania językowego. Posiadam uprawnienia do nauczania (dyplom licencjata) oraz doświadczenie zdobyte podczas licznych pobytów zawodowych, a także podczas studiów w Niemczech. Kontakt z żywym językiem pozwala mi na udzielanie wielu ważnych i przydatnych wskazówek. Posiadam także doświadczenie w pracy z dziećmi i młodzieżą. Oferuję własne materiały, urozmaicone zadania i dużo, dużo konwersacji. Chętnie przygotuję też do matury z języka niemieckiego, zwłaszcza rozszerzonej. Lubię pracę z osobami ambitnymi i rzetelnymi.
W ofercie dojazd do ucznia na terenie Rzeszowa.
Cena za godzinę zegarową: 30 zł.

Dostępność

Poniedziałek18:00 - 20:00
Wtorek
Środa10:00 - 20:00
Czwartek12:00 - 20:00
Piątek10:00 - 15:00
Sobota
Niedziela

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U ucznia

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.