Ireneusz Grochowski

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa (Wola +2)
Matematyka40 - 50 / 60 min

Ireneusz Grochowski

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/51 opinia

Opis ogłoszenia

PRZYGOTOWANIE DO MATURY 2017
Absolwent Wojskowej Akademii Technicznej, kierunku Elektronika i Telekomunikacja, udzieli korepetycji z matematyki w zakresie szkoły podstawowej, gimnazjum i matury podstawowej.
Specjalizuję się w przygotowaniu do matury. Na lekcję przynoszę własne materiały. Dojeżdżam do ucznia lub lekcje odbywają się u mnie. Zapewniam indywidualne podejście do ucznia oraz miłą atmosferę.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 1
avatar
Kuba
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 czerwca 2013

Irek bardzo pomógł mi w przygotowaniach do matury to w dużej mierze dzięki niemu uzyskałem tak dobry wynik. Bardzo polecam :)

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.