Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Warszawa
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Mam na imię Irina, pochodzę z Gruzji i aktualnie studiuje na Kozminski University kierunek związany stricte z biznesem i ze sztuczną inteligencją. Jeżeli jesteś zainteresowana/zainteresowany nauką języka gruzińskiego, zapraszam na korepetycje. 
To mogą być konwersacje jeżeli znasz już podstawy i czujesz się swobodnie z wymową. A jeżeli chciałabyś/chciałbyś się nauczyć od podstaw, na początku zaczniemy od alfabetu, wymową poszczególnych liter, których nie ma w języku polskim. Następnie podstawowa gramatyka i przejdziemy do zdań, które pomogą Ci się komunikować z ludźmi. Jeżeli jesteś też zainteresowana/zainteresowany kulturą, możemy razem poczytać i porozmawiać(oczywiście najlepiej w języku gruzińskim). 
Wiek nie ma granic :) 
Na marginesie pragnę zaznaczyć, że robię także wszelkie tłumaczenia.
Pozdrawiam,
Irina B.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.