Iryna Dieliaieva

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Katowice
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Cześć, jestem native speakerem języka ukraińskiego oraz rosyjskiego z dobrą znajomością języka polskiego. Mam do zaoferowania lekcje języka rosyjskiego oraz ukraińskiego na dowolnych poziomach.
Dwulenie doświadczenie w branży korepetycji pomogło mi znależć najlepszą metodę tłumaczenia materiału. Szczerze wierzę w to, że nauka nie musi być nudna! Krótko mówiąc - bądź pewny(a), że zajęcia nie będą prowadzone w typowej formie, jak to było w liceum.
Gwarantuję miłą atmosferę :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
NiedzielaDo uzgodnienia

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 3
avatar
Krystian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
10 marca 2017

Zajęcia w miłej atmosferze, duże przywiązanie do detalu, więc ambitni uczniowie na pewno docenią. Polecam :)

avatar
Krzysiek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 sierpnia 2016

Bardzo dobre podejście do ucznia, duże zaangażowanie, dbałość o wszelkie detale, wymowę i akcent. A do tego sympatyczna i przyjazna atmosfera. Bardzo polecam :)

avatar
Jolaanta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 lipca 2016

Zwróciłam się do p. Iryny o pilną pomoc w opracowaniu opowiadania na zaliczenie przedmiotu z j. rosyjskiego. Spotkałam się z kompetencją korepetytorki, punktualnością oraz profesjonalnym podejściem do tematu. Dodatkowym atutem jest to, że p. Iryna cierpliwie dopracowuje wiele detali w tłumaczeniu oraz dba o prawidłową wymowę i akcent. Polecam serdecznie tak dobrego korepetytora!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.