Inspiro Language Academy

Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
 
Online
Kraków
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Specjalizujemy się w nauczniu osób dorosłych.  Inspiro Language Academy to kameralna szkoła językowa, która stawia na jakość nauczania i indywidualne podjeście. Zapraszamy do zapoznania się z opiniami o nas również na FB lub google:)

Nauczamy języka niemieckiego na wszystkich poziomach pracując tylko z doświadczonymi i wykwalifikowanymi lektorami . Nauczamy niemieckiego ogólnego i biznesowego, a także przygotowujemy do zdawania egzaminów. Mamy bogate doświadczenie w prowadzeniu kursów w firmach. Prowadzimy kursy w firmach na terenie Krakowa.

Prowadzimy zajęcia w naszej szkole językowej (Litewska 13/1), w formie online lub w siedzibach firm na terenie całej Polski (niemiecki dla firm, kurs niemieckiego z dojazdem do firmy).

Będąc naszym kursantem możesz być spokojny o osiągane efekty . Na początek wyznaczamy cele nauki i przez cały kurs motywujemy Cię do działania aby w możliwie najkrótszym czasie je osiągnąć. Nad Twoim kursem będzie pracował nie tylko lektor, ale również trener językowy. Postaramy się w pełni dostosować do Twoich preferencji jeśli chodzi o metody nauki i dobierane materiały.

Ceny zajęć online:
- zajęcia ogólne/konwersacyjne 75zł/60min
- zajęcia biznesowe/specjalistyczne/przygotowujące do egzaminów 85zł/60min

Ceny zajęć w szkole:
- zajęcia ogólne/konwersacyjne 79zł/60min
- zajęcia biznesowe/specjalistyczne/przygotowujące do egzaminów 89zł/60min

Na początek skontaktuj się z nami i opisz jakim kursem jesteś zainteresowany. My odezwiemy się do Ciebie w najkrótszym możliwym czasie aby omówić wszystkie szczegóły.

Serdecznie zapraszamy!

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
Sobota
Niedziela

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Inspiro Language Academy
Litewska 13/1
30-014 Kraków
NIP: 8733143202

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.