Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Język niemiecki30 - 40 / 60 min

Daria Nowak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie

Opis ogłoszenia

Witam serdecznie!

Udzielam korepetycji z języka niemieckiego dla dzieci i dorosłych. Jestem osobą z doświadczeniem i cierpliwością . Zależy mi na miłej atmosferze podczas zajęć :)

Oferuję:
- Darmowe materiały edukacyjne dla ucznia
- faktury
- Elastyczny grafik godzin 8:00 - 22:00
- Lekcje on-line

[*Zajęcia: *]
- Pierwsza lekcja próbna [* 30zł*]
- Lekcja godzinna indywidualna [*40zł]
- Dwie osoby na lekcji [*60zł]

Na moich zajęciach skupiamy się na praktycznych sytuacjach wykorzystania języka niemieckiego.Uczę od podstaw do poziomu średniego. Kładę duży nacisk na konwersację podczas zajęć. Uczę w ciekawy sposób i każda lekcja jest inna. [*Wszystkie materiały tworzę specjalnie pod ucznia. *] Zapraszam do kontaktu, wspólnie ustalimy formę nauki jak i jej cel.

Dostępność

Poniedziałek08:00 - 22:00
Wtorek08:00 - 22:00
Środa08:00 - 22:00
Czwartek08:00 - 22:00
Piątek08:00 - 22:00
Sobota08:00 - 22:00
Niedziela08:00 - 22:00

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
02.2017
Szkoła językowa Premium
07.2019
Kurs pedagogiczny
12.2019
Goethe Zertifikat
Doświadczenie
01.2018 - 02.2020
Agencja rekrutacyjna
Mam doświadczenie w pracy z językiem niemieckim, jako rekruter do pracy za ganicą. Do moich zadań należało m.in: weryfikacja języka u kandydatów, poszukiwanie noclegów za granicą dla pracowników, współpraca w niemieckimi firmami.
01.2020 - aktualnie
Własna działalność rekrutacje na Niemcy
Rekrutacja osób do pracy dla wybranych firm, pomoc w formalnościach. Weryfikacja języka i doświadczenia kandydatów, wsparcie podczas trwania kontraktu. Współpraca z niemieckimi firmami w Polsce i za granicą.
01.2020 - aktualnie
Własna działalność edukacyjna
Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji z niemieckiego. Udzielam lekcji zarówno dzieciom jak i dorosłym. Ważna dla mnie jest atmosfera i zrozumienie tematu przez ucznia. Oferuję pomoc do szkoly i pracy.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Kornela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Witam wszystkich :)
Jakiś czas temu postanowiłam wyjechać do Niemiec do pracy, jednak nigdy wcześniej nie uczyłam się tego języka. Z Darią uczę się od podstaw, jednak kładziemy nacisk na praktyczne rzeczy. Ważne jest dla mnie, aby się dogadać na codzień jak i w pracy. Podczas zajęć jest zawsze miła i bezstresowa atmosfera a to jest ważne. Polecam bardzo i pozdrawiam:)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2020

Witam z pewnością mogę polecić Panią Darię, jeśli chodzi o pomoc dla dzieci przy nauce. Ma dużą cierpliwość i jasno tłumaczy dany temat.
Mój syn bardzo lubi te zajęcia i nigdy się nie nudzi, poprawił się w ocenach. Pani potrafi zachęcić do nauki co uważam za bardzo ważne.
Polecam :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2020

Wzorowe przygotowanie materiałów do lekcji. Pani Daria wkłada bardzo dużo prywatnego czasu w przygotowanie materiałów do naszych zajęć. Nigdy nie marnujemy czasu na zbędne przerwy w lekcjach, bo mamy zaplanowaną godzinę lekcyjną od początku do końca. Często zostaje po godzinie, by dokończyć ze mną cały temat :D Widać, że jej zależy na naszych lekcjach

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2020

Jestem mocno zadowolony z zajęć Pani Darii. Jestem już po 4 sesjach, a nareszcie zaczynam rozumieć jak działa ten język. Zaczynałem od zera, zapewne jeszcze długa droga przede mną, ale nareszcie widzę swój progres. Na zajęciach mocno skupiamy się na praktycznej mowie, zamiast podręcznikowych schematach. Jestem także dość nieśmiałą osobą, ale Pani Daria prowadzi zajęcia w bardzo miłej atmosferze gdzie nie muszę się bać, jak to miało miejsce w szkole czy szkółkach językowych. Mocno zachęcam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.