Ostatnia aktywność:
3 dni temu
 
 
Online
Wrocław
Jelenia Góra
Legnica
Lubin
Głogów
Świdnica
Warszawa
Radom

Daria Nowak

gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5,0/54 opinie
Dla użytkownika Daria Nowak

O mnie

Witam wszystkich!

Język niemiecki inspirował mnie od najmłodszych lat, miałam nauczycieli którzy potrafili zainteresować i nauczyć, więc sama wiem jakie to ważne. Codziennie kontynuuje swoją naukę w domu i cały czas podnoszę swoje umiejętności, także z zakresu nauczania innych. W pracy zawodowej również mam codziennie możliwość posługiwać się tym językiem, pomagam znaleźć pracę za granicą, a także współpracuje z rodowitymi Niemcami.

Jestem osobą cierpliwą, lubiącą pracę z młodzieżą, ale oczywiście zapraszam każdego. Mój tok nauczania prowadzony jest pod ucznia. Udzielam lekcji głównie online przez Skype czy Messengera. Godzina lekcyjna trwa ok.60 min i kosztuje 40 zł, na lekcjach ćwiczymy gramatykę, zadania i dialogi. Oferuję bezpłatny dojazd w okolicach Partynic, Wysokiej, Ołtaszyna.

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
02.2017
Szkoła językowa Premium
07.2019
Kurs pedagogiczny
12.2019
Goethe Zertifikat
Doświadczenie
01.2018 - 02.2020
Agencja rekrutacyjna
Mam doświadczenie w pracy z językiem niemieckim, jako rekruter do pracy za ganicą. Do moich zadań należało m.in: weryfikacja języka u kandydatów, poszukiwanie noclegów za granicą dla pracowników, współpraca w niemieckimi firmami.
01.2020 - aktualnie
Własna działalność rekrutacje na Niemcy
Rekrutacja osób do pracy dla wybranych firm, pomoc w formalnościach. Weryfikacja języka i doświadczenia kandydatów, wsparcie podczas trwania kontraktu. Współpraca z niemieckimi firmami w Polsce i za granicą.
01.2020 - aktualnie
Własna działalność edukacyjna
Posiadam doświadczenie w udzielaniu korepetycji z niemieckiego. Udzielam lekcji zarówno dzieciom jak i dorosłym. Ważna dla mnie jest atmosfera i zrozumienie tematu przez ucznia. Oferuję pomoc do szkoly i pracy.

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 4
avatar
Kornela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 czerwca 2020

Witam wszystkich :)
Jakiś czas temu postanowiłam wyjechać do Niemiec do pracy, jednak nigdy wcześniej nie uczyłam się tego języka. Z Darią uczę się od podstaw, jednak kładziemy nacisk na praktyczne rzeczy. Ważne jest dla mnie, aby się dogadać na codzień jak i w pracy. Podczas zajęć jest zawsze miła i bezstresowa atmosfera a to jest ważne. Polecam bardzo i pozdrawiam:)

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 czerwca 2020

Witam z pewnością mogę polecić Panią Darię, jeśli chodzi o pomoc dla dzieci przy nauce. Ma dużą cierpliwość i jasno tłumaczy dany temat.
Mój syn bardzo lubi te zajęcia i nigdy się nie nudzi, poprawił się w ocenach. Pani potrafi zachęcić do nauki co uważam za bardzo ważne.
Polecam :)

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 czerwca 2020

Wzorowe przygotowanie materiałów do lekcji. Pani Daria wkłada bardzo dużo prywatnego czasu w przygotowanie materiałów do naszych zajęć. Nigdy nie marnujemy czasu na zbędne przerwy w lekcjach, bo mamy zaplanowaną godzinę lekcyjną od początku do końca. Często zostaje po godzinie, by dokończyć ze mną cały temat :D Widać, że jej zależy na naszych lekcjach

avatar
Konrad
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 czerwca 2020

Jestem mocno zadowolony z zajęć Pani Darii. Jestem już po 4 sesjach, a nareszcie zaczynam rozumieć jak działa ten język. Zaczynałem od zera, zapewne jeszcze długa droga przede mną, ale nareszcie widzę swój progres. Na zajęciach mocno skupiamy się na praktycznej mowie, zamiast podręcznikowych schematach. Jestem także dość nieśmiałą osobą, ale Pani Daria prowadzi zajęcia w bardzo miłej atmosferze gdzie nie muszę się bać, jak to miało miejsce w szkole czy szkółkach językowych. Mocno zachęcam!!!

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.