Ostatnia aktywność:
13 dni temu
 
Rzeszów
Informatyka50 / 60 min

Michał

Opis ogłoszenia

Korepetycje z informatyki głównie z programowania oraz języków baz danych.
Zakres:
Schematy blokowe, algorytmika, C/C++, C#, Ruby, Pascal, podstawy JavaScript, podstawy Java, (X)HTML, CSS, T-SQL, PostgreSQL, MySQL, struktury danych (stos, drzewo,…).
Moje doświadczenie:
Ukończyłem studia magisterskie na kierunku informatyka. Przez kilka lat pracowałem jako programista. Obecnie pracuję na uczelni jako nauczyciel akademicki. Ukończyłem kurs pedagogiczny.
Cena:
50 zł za 1h za zajęcia indywidualne.

Zakres lekcji

Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
Nie dodano
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano
Udzielam korepetycji

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.