Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
Korepetytor prowadzi zajęcia online
Bibliotekoznawstwo25 - 30 / 60 min

Zuzanna

Opis ogłoszenia

Nie radzisz sobie z wyszukiwaniem informacji?Masz problem ze znalezieniem materiałów do referatu, bądź prezentacji? Potrzebujesz osoby, która pomoże Ci odnaleźć prosty sposób na wyszukanie odpowiednich książek bądź artykułów?Jeżeli na większość pytań odpowiedziałaś/eś ,,TAK” to mam dla Ciebie ofertę. Z pewnością się nie zawiedziesz!

Miejsce lekcji

Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 07.2017
Uniwersytet Wrocławski
Doktor
informacja naukowa i bibliotekoznawstwo
10.2017 - aktualnie
Uniwersytet Wrocławski
Doktor habilitowany
Publikowanie cyfrowe i sieciowe
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.