Ostatnia aktywność:
ponad 3 miesiące temu
 
Online
Poznań

O mnie

Studentka drugiego roku filologii rosyjskiej i ukraińskiej.

Uwielbiam muzykę, hobbystycznie grywam na perkusji i na gitarze. Tworzę rysunki do internetów i podróżuję po całym świecie - póki co przede wszystkim w mapach od Google. ;)

A! No i kocham zwierzaki, w moim serduchu nieustanna walka między miłością do psów, a do kotów, więc na starość pewnie będę miała i jedno, i drugie.

Udzielam korepetycji

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2018 - aktualnie
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza
Filologia rosyjska z ukraińską
Kursy i szkolenia
Nie dodano
Doświadczenie
Nie dodano

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.