Malwina Wyborska

Ostatnia aktywność:
ponad 2 miesiące temu
 
Online
Świętochłowice
Bytom
Ruda Śląska
Sosnowiec
Katowice
Będzin
Chorzów
Dąbrowa Górnicza
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd
Muzyka70 - 90 / 45 min

Malwina Wyborska

Prezentacja video

Opis ogłoszenia

Pragniesz nauczyć się gry na skrzypcach? A może chcesz, aby Twoje dziecko rozpoczęło wspaniałą przygodę z muzyką bądź podszkoliło się w graniu?
Dobrze trafiłeś!

Jestem absolwentką Akademii Muzycznej w Katowicach, laureatką przesłuchań i konkursów, zarówno krajowych, jak i międzynarodowych (m.in. Wenecja, Barletta, Filadelfia). Wielokrotnie występowałam jako solistka m.in. w salach koncertowych Filharmonii Śląskiej i NOSPR w Katowicach, a jako muzyk orkiestrowy współpracowałam z gwiazdami sceny rozrywkowej - m.in. z Golec uOrkiestrą, Justyną Steczkowską, Urszulą, Kasią Wilk, Mateuszem Ziółko, Joanną Smajdor, Aleksandrą Galewską i innymi finalistami programu "The Voice of Poland".

Najwięcej uwagi i zaangażowania poświęcam nauczaniu i pomaganiu innym, szczególnie tym, którzy dopiero zaczynają przygodę z muzyką. Oczywiście również ogromną radość daje mi praca z uczniami szkół muzycznych. Cechuje mnie indywidualne podejście do każdego ucznia oraz pełen profesjonalizm idący w parze z miłą atmosferą na zajęciach. Zapewniam również pomoc w wyborze odpowiedniego instrumentu, często w bardzo okazyjnych cenach. W razie potrzeby chętnie odpowiem na wszystkie pytania.

Jeśli mieszkasz na terenie Katowic, Jaworzna, Mysłowic, Pyrzowic, Sosnowca, Chorzowa, Bytomia, Świętochłowic i okolic, wystarczy, że wykonasz jeden telefon pod nr 696590344 i z pewnością umówimy się na lekcję. 

Możemy także pracować online! Wystarczy Skype, Zoom czy Messenger i… działamy! 

Wspólnie cieszmy się muzyką!
Pozdrawiam, Malwina Wyborska :)

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
U ucznia
Online

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2011 - 10.2016
Akademia Muzyczna im. Karola Szymanowskiego
Magister
Instrumentalistyka- Gra na instrumencie
Kursy i szkolenia
06.2014
Międzywydziałowe Studium Pedagogiczne
Doświadczenie
09.2017 - aktualnie
Orkiestra Kameralna Miasta Jaworzna "Archetti"

Ostatnie opinie


Użytkownik nie otrzymał jeszcze żadnej opinii.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.